فا | en
شماره های تماس: 7-03135548151

معرفی کلینیک بیماری های عملکردی دستگاه گوارش

بیماری های عملکردی دستگاه گوارش، بیشترین مراجعات بیماران گوارشی را تشکیل می دهند. طیف این بیماران وسیع بوده و شامل مواردی از قبیل سندرم روده تحریک پذیر، سوء هاضمه، یبوست، اسهال، دردهای شکمی، بی اختیاری مدفوع و گاز و موارد دیگر می باشد. کلینیک مزبور با هدف ارایه خدمات تشخیصی- درمانی به این بیماران ایجاد شده است.

اساس تشخیص در این بیماران بر پایه شرح حال و معاینه فیزیکی بنا شده است ولی در صورت لزوم و به ویژه جهت رد علل عضوی در این بیماران از روش های آزمایشگاهی و اندوسکوپی و کلونوسکوپی موجود در این کلینیک استفاده می شود و در صورت لزوم از روشهای تشخیص دیگر از جمله پرتونگاری نیز بهره برداری می شود.

هدف کلینیک، درمان با حداقل هزینه، برنامه ریزی مراجعات بعدی و پیگیری بیماران تا حصول نتیجه مطلوب می باشد. کلینیک روزهای شنبه تا چهارشنبه و سه شنبه ها از ساعت 4 تا 8 عصر دایر می باشد

درباره شرکت ما

تخصص، پشت کار ، امید

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی سئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود. کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است. هدف از نسخه فرهنگ پس از آن و دستاوردهای خوب شاید باشد. حروفچینی لازم در شرایط فعلی لازمه تکنولوژی بود که گذشته، حال و آینده را شامل گردد. سی و پنج درصد از طراحان در قرن پانزدهم میبایست پرینتر در ستون و سطر حروف لازم است.